אודות אטקה

איכות.  שרות.  זמינות.

אטקה בע"מ היא החברה המובילה בתחום היבוא, השיווק וההפצה של ציוד מיתוג חשמלי, ציוד לתשתיות חשמל, רכיבים ומערכות פיקוד ואוטומציה תעשייתית, פנאומטיקה, זיווד לתעשיית החשמל והאלקטרוניקה, מכשור ובקרה ורכיבים אלקטרו מכניים לתעשיית היי-טק.

חברת אטקה נוסדה בשנת 1971 ומהווה את חטיבת הסחר של קבוצת אפקון תעשיות שנסחרת בבורסה הישראלית ומחזור מכירותיה הוא כ-200 מיליון דולר בשנה. תחת קבוצת אפקון הנשלטת ע"י קבוצת שלמה פועלות  חמש חטיבות:

אפקון אלקטרומכניקה
אפקון בקרה ואוטומציה
אפקון A.R.G.
תדיראן תקשורת
אטקה

חברת אטקה מונה כ-50 עובדים ומייצגת  כ-30 מהחברות המובילות בתחומן ברחבי העולם.  אטקה פרוסה ב-3 מוקדים בארץ; חיפה, פתח תקוה, ובאר-שבע והיא משרתת את לקוחותיה בכל הארץ כאשר משרדי המטה ממוקמים באזור התעשיה שבפתח תקוה.

איכות

כל אחת מהחברות המיוצגות ע"י אטקה ידועות באיכות מוצריהן וכל אחת מהן מהמובילות בתחומה בשוק העולמי.הייחודי באטקה הוא מתן סיוע טכני, אחזקה, הרכבות וביצוע השלמות לציוד המשווק ע"י החברה.  לחברת אטקה מלאי גדול של החברות המיוצגות.

שרות

לרשות הלקוחות עומדת חנות אטקה לאספקה מיידית הן בסניף ב"ש והן בסניף פ"ת.
שעות הפתיחה של החנות בימים א' - ה' בין השעות 7:30 - 17:00.
חנות פ"ת: 2001257 073            
חנות ב"ש: 6406400 08

זמינות

מדיניות האספקה של החברה היא לספק ללקוח את הזמנותיו כ-24 שעות לאחר קבלת ההזמנה וזאת באמצעות מערך של משאיות, חברות הובלה שיוצאות לכל חלקי הארץ מדי יום.


 מבנה הנהלת אטקה
  

 

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions